Mikołajki w Szpitalu Powiatowym w Wołominie PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Grudzień 2016 20:19

Czerwona czapka i worek pełen upominków dla dzieci to znaki rozpoznawcze św. Mikołaja. Najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Wołominie dnia   6 grudnia 2016 r. odwiedził św. Mikołaj w osobie pana posła Piotra Uścińskiego. Mikołaj obdarował prezentami dziesięcioro dzieci przebywających na oddziale. Zaglądał do każdej  sali w poszukiwaniu małych pacjentów, aby ich wynagrodzić za bycie dzielnymi i umilić pobyt w Szpitalu. A przecież wiara w św. Mikołaja to nie tylko radość z prezentów ale także realizacja marzeń i docenienie dobrych uczynków. Poseł Piotr Uściński każdemu z pacjentów życzył dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu. Z całego serca dziękujemy Darczyńcy, który pomógł nam tego dnia uszczęśliwić dzieciaki.