Podziękowania PDF Drukuj Email

Podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w lekarzy  tak zaczynają się jedne z podziękowań, jakie coraz częściej otrzymujemy od pacjentów naszego Szpitala oraz od ich rodzin.

Nie ukrywamy, że każde dobre słowa sprawiają nam dużą satysfakcję. To bodajże Tołstoj powiedział, że pożyteczna praca zawsze jest cicha i niezauważalna. A jednak okazuje się, że codzienne starania pracowników wołomińskiego Szpitala są nie tylko zauważane, ale także doceniane i nawet chwalone.

Jedna z pacjentek napisała: "Wydaje mi się, że w dobie chorobliwego wręcz krytykowania wszystkich za wszystko, należy propagować działania pozytywne. Nic chyba bardziej nie mobilizuje do lepszej pracy, jak docenienie już włożonego wysiłku." Nie można się z tymi słowami nie zgodzić, podobnie jak z tym, że ,,świadomość, że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w leczeniu."

Cieszą nas opinie wyrażane w Państwa listach i podziękowaniach. Tym bardziej, że Wy, jako pacjenci dostrzegacie znacznie więcej, zwracacie uwagę na najdrobniejsze szczegóły i oceniacie je  w sposób obiektywny. A potem piszecie: "Te wszystkie małe gesty sprawiały, że pobyt w szpitalu  i związane z tym cierpienie i niewygody, były dużo łatwiejsze do zniesienia..."

Specjalnie dla Państwa utworzyliśmy zakładkę ,,Podziękowania" na naszej stronie internetowej. Piszcie do nas, bo Wasze uwagi i opinie są dla nas naprawdę cenne.

 


( Życie Powiatu na Mazowszu nr 40 (381) 4 grudnia 2014 ) 

Ładowanie systemu rejestracji internetowej
loading
Proszę czekać